XXVIII Niedziela Zwykła

15 października 2017r.

1. Nabożeństwo Różańcowe i Koronka do Bożego Miłosierdzia: dzisiaj (niedziela) o godz. 15.00.

2. Koronkę: odmawiamy każdego dnia o godz. 15.00 w Kaplicy Miłosierdzia.

3. Nabożeństwa Różańcowe:

- dla dzieci i dorosłych o godz. 17.30 (poniedziałek – piątek). Dzieci otrzymywać będą karteczki różańcowe. W sobotę różaniec o godz. 20.30, w niedzielę o godz. 15.00.

W Rakowcu różaniec w niedzielę o 7.20; w tygodniu o 17.00, (w sobotę o 15.00).

4. Nowenna do MB Piaseckiej: wraz z różańcem w środę o godz. 17.30.

5. Zbiórka podpisów: zbieramy dzisiaj podpisy w ramach projektu „Zatrzymaj aborcję”.

6. Spotkanie Koła Misyjnego: w sobote o godz. 11.30 w Domu Kultury.

7. Tydzień Misyjny: w przyszłą niedzielę rozpoczynamy tydzień Misyjny. Zachęcamy do modlitwy o ewangelizację narodów. Kolekta za tydzien przeznaczona na misje.

8. Święto bł. ks. Jerzego Popiełuszki, patrona naszej szkoły: będziemy świętować w środę . Zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 8.45 z adoracją relikwii błogosławionego. Po Mszy św. zapraszamy do Domu Kultury na akademię.

9. Wieczory Maryjne: w każdą sobotę o godz. 20.30 zapraszamy na różaniec i Apel Maryjny.

10. Podziękowanie: na Funfusz Stypendialny Dnia Papieskiego zebraliśmy do puszek przed tygodniem 807,01 zł. oraz 2 dolary kanadyjskie i 1 eurocent. Bóg zapłać.

11. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania: w sobote o godz. 10.30. Należy wziąć ze sobą grabie, gdyż będzie to akcja zgrabiania liści.

12. Pogrzeb: śp. Jadwigi Chorzelewskiej z Jelenia odbędzie się w poniedziałek o godz. 11.00. Różaniec w niedzielę o godz. 19.00. Wieczny odpoczynek...