XX Niedziela Zwykła

20 sierpnia 2017r.

1. Nabożeństwa przy Studzience: dzisiaj (niedziela) nie ma!!!!

2. Koronkę: odmawiamy każdego dnia o godz. 15.00 w Kaplicy Miłosierdzia.

3. Uroczystość MB Częstochowskiej: przypada w sobotę. Msza św. o godz. 9.00 (o godz. 7.30 – nie będzie). Po Mszy św. odnowienie ślubów Jasnogórskich Narodu.

4. Nowenna do MB Piaseckiej: w środę o godz. 17.30.

5. Wieczory Maryjne: w sobotę zapraszamy wszystkich do kościoła na godz. 20.30 na różaniec i Apel Maryny transmitowany przez Radio „Głos”.

6. Prasa: Można nabyć książkę pt. „Polsko Ojczyzno moja”. ojca Pawła Warchoła (cena 44,90 zł.), a także nasz Modlitewnik Peregrynacyjny (5 zł.).

7. Piaseczno Folklor Festiwal: Stowarzyszenie Piaseczno Folklor Festiwal z Piaseczna i Biblioteka z Gniewu, zapraszają na Przegląd Zespołów Folklorystycznych.

Niedziela 20 sierpnia 2017

XIX Przegląd Zespołów Folklorystycznych Polski Północnej

Godz. 10.30 - Uroczysta Msza św. w kościele parafialnym

godz. 11.30 – Przemarsz do Studzienki

godz. 12.00 – Otwarcie Przeglądu i występy zespołów

godz. 15.30 – występ zespołu Pralica z Grodna

godz. 16.30 – ogłoszenie wyników

8. Programy Odpustu: możemy zabierać z kruchty.

9. Msza Trydencka: w niedzielę 27 sierpnia na godz. 15.30 siostry Benedyktynki z Kwidzyna zapraszają na Mszę Trydencką. Msza w kaplicy przy ul. Piastowskiej.

10. Bierzmowanie: w tym roku przygotowanie do bierzmowania rozpoczynają uczniowie z klasy II gimnazjum i klasy VII szkoły podstawowej. Prosimy, by ci którzy jeszcze nie zgłosili się do przygotowania, zrobili to niezwłocznie.

11. Dzisiaj zbiórka do puszek na zwalczanie skutów kataklizmu