Sanktuarium Maryjne w Piasecznie

• win_1
  • win_4

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_2
  • win_5

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_3
  • win_6

MSZE ŚW. W SANKTUARIUM

w niedziele

• godz. 7.50 (Kaplica filialna w Rakowcu),
  • godz. 9.00, 10.30 i 16.00 w kościele parafialnym

dni powszednie

• godz. 18.00 w kościele parafialnym

Ogłoszenia prafialne

XXXIII Niedziela Zwykła
18 listopada 2018r.

1. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego: dzisiaj (niedziela) o godz. 15.00.

2. Koronkę: odmawiamy każdego dnia o godz. 15.00 w Kaplicy Miłosierdzia. Zapraszamy.

3. Radio - Audycje dla dzieci: we wtorki w godz. 19.15 do 20.00 w naszym Radio „Sieć” w internecie.

4. Wieczory Maryjne: w każdą sobotę o godz. 20.30 zapraszamy na różaniec i Apel Maryjny transmitowany przez Radio „Głos”.

5. Most Modlitewny: przypada dla naszej parafii w przyszłą niedzielę. Polega on na łączności modlitewnej parafii z Wyższym Seminarium Duchownym w Pelplinie. Zapraszam na adorację w int. Seminarium oraz nowych powołań do kapłaństwa w niedzielę Chrystusa Króla na godz. 15.00.

6. Kandydaci do bierzmowania: zaproszeni są do udziału w adoracji w int. Powołań w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

7. Film: proszę o odebranie zarezerwowanych filmów z jubileuszu. Można je też nabyć poza rezerwacją.

8. Prasa: można nabyć nowy numer „Pielgrzyma”. W nim artykuł o zbrodni pomorskiej 1939.

9. Spowiedź podczas pogrzebu: od kilku tygodni praktykowane jest u nas słuchanie spowiedzi podczas różańca. Spowiedzi słucha się w kaplicy – kostnicy w oddzielnym pomieszczeniu. Warto zatem poinformować krewnych, aby najlepiej skorzystali ze spowiedzi u siebie lub byli obecni już na różańcu. Wówczas skorzystają ze spowiedzi.

10. Próba orkiestry: dzisiaj od godz. 12.00 indywidualne. O godz. 14.00 dla wszystkich.

12. Nie będzie Mszy św.: w poniedziałek i wtorek nie będzie porannych Mszy św. oraz wspólnego brewiarza.

13. Biuro parafialne: w poniedziałek i środę będzie nieczynne.