Sanktuarium Maryjne w Piasecznie

• win_1
  • win_4

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_2
  • win_5

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_3
  • win_6

MSZE ŚW. W SANKTUARIUM

w niedziele

• godz. 7.50 (Kaplica filialna w Rakowcu),
  • godz. 9.00, 10.30 i 16.00 w kościele parafialnym

dni powszednie

• godz. 18.00 w kościele parafialnym

Ogłoszenia prafialne

II Niedziela Wielkiego Postu
17 marca 2019r.

1. Gorzkie Żale: z kazaniem pasyjnym w Piasecznie w niedziele o godz. 15.00 – zapraszamy. W Rakowcu Gorzkie Żale o godz. 7.15.

2. Uroczystość św. Józefa: przypada we wtorek. Stąd poranna Msza św. będzie o godz. 9.00. Brewiarz o godz. 8.30 w bocznej kaplicy.

3. Droga Krzyżowa: w piątki: dla dzieci o godz. 13.10; dla dorosłych o 17.30. W Rakowcu w sobotę o 15.00. Zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie. Za pobożny udział można zyskać odpust zupełny.

4. Radio parafialne: audycje dla dzieci we wtorki w godz. 19.15-20.00. Zapraszamy.

5. Wieczory Maryjne: w każdą sobotę o godz. 20.30 zapraszamy na różaniec i Apel Maryjny.

6. Pomoc: w kruchcie znajdują się ulotki informujące o zbiórce pieniędzy na trudną operację zagraniczną Pani Sylwii Hałas z domu Kamińskiej.

7. Zbiórka do puszek na Misje: wychodząc z kościoła możemy dzisiaj złożyć swoją ofiarę na pomoc misjom.

8. Zmiana Mszy św.: jutro (poniedziałek) Msza św. wieczorna będzie o godz. 16.00. Zmiana ta podyktowana jest rozpoczynającą się w poniedziałek wizytacją kanoniczną w naszym dekanacie. U nas, jak informowałem, wizytacja i bierzmowanie 9 maja.

9. Biuro parafialne: w poniedziałek nieczynne.

10. Kolekta za tydzień na wywóz śmieci z cmentarza.