Sanktuarium Maryjne w Piasecznie

• win_1
  • win_4

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_2
  • win_5

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_3
  • win_6

MSZE ŚW. W SANKTUARIUM

w niedziele

• godz. 7.50 (Kaplica filialna w Rakowcu),
  • godz. 9.00, 10.30 i 16.00 w kościele parafialnym

dni powszednie

• godz. 18.00 w kościele parafialnym

Ogłoszenia prafialne

Chrzest Pański
13 stycznia 2019r.

1. Koronkę: odmawiamy każdego dnia o godz. 15.00 w Kaplicy Miłosierdzia. Zapraszamy.

2. Ofiary: złożone przy żłóbku przeznaczone są na potrzeby misji.

3. Nowenna do MB Piaseckiej: w środę o godz. 17.30.

4. Piaseckie Kociewiaki: w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. porannych śpiewać kolędy będą „Piaseckie Kociewiaki”.

5. Kolekta Seminarium Duchowne: w Pelplinie w przyszłą niedzielę.

6. Wieczory Maryjne: w każdą sobotę o godz. 20.30 zapraszamy na różaniec i Apel Maryjny transmitowany przez Radio „Głos”.

7. Biuro parafialne w styczniu czynne zaraz po Mszy św. przez 15 min.

8. Zakończenie Okresu Bożego Narodzenia: dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy liturgicznie Okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie jednak kolędy śpiewać będziemy do 2 lutego.

9. Plan kolęd: można z kruchty zabrać plan na drugą część kolęd.

10. Prasa: możemy nabyć nowy numer „Pielgrzyma”. Podrożał o 50 gr.

11. W czwartek (17 stycznia) z racji kolędy dekanalnej – nie będzie Mszy św. wieczornej.