Sanktuarium Maryjne w Piasecznie

• win_1
  • win_4

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_2
  • win_5

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_3
  • win_6

MSZE ŚW. W SANKTUARIUM

w niedziele

• godz. 7.50 (Kaplica filialna w Rakowcu),
  • godz. 9.00, 10.30 i 16.00 w kościele parafialnym

dni powszednie

• godz. 18.00 w kościele parafialnym

Ogłoszenia prafialne

XI Niedziela Zwykła
13 czerwca 2021r.

1. Nabożeństwo Fatimskie: dzisiaj (niedziela) o godz. 15.00.

2. Nabożeństwa przy Studzience: rozpoczniemy w przyszłą niedzielę 20 czerwca. Droga Krzyżowa o godz. 15.00. Msza św. o godz. 16.00.

3. Nowenna do MBP: w środy o godz. 17.30.

4. Podziękowanie: Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w procesjach oktawy Bożego Ciała. Paniom i dzieciom niosącym chorągwie, panom niosącym baldachim i krzyż. Rodzicom i dzieciom sypiącym kwiaty oraz I komunijnym. Bóg zapłać za opiekę nad tymi dziećmi.

5. Puszka na Świątynię Opatrzności: w przyszłą niedzielę

6. Kolekta na remont Seminarium: w przyszłą niedzielę.

7. Wieczory Maryjne: w każdą sobotę o godz. 20.30 zapraszamy na różaniec i Apel Maryjny.

8. Odpust w Sanktuarium w Kościerzynie: w dniach 18-24 czerwca trwają w Kościerzynie uroczystości odpustowe. Szczegóły na plakacie.

9. Przystań: spotkanie dla młodzieży w Pelplinie. Termin wydarzenia – w najbliższą sobotę rozpoczęcie - o godz. 10.00. Szczegóły na plakacie i naszych portalach.

10. Prasa: można nabyć nowy numer „Pielgrzyma” (3 zł.). W nim: relacja z święceń kapłańskich. Art. o roli ojca w życiu dziecka oraz roli różańca w życiu małżonków. Można tez nabyć nowy numer „W Rodzinie” (1 zł.).