Sanktuarium Maryjne w Piasecznie

• win_1
  • win_4

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_2
  • win_5

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_3
  • win_6

MSZE ŚW. W SANKTUARIUM

w niedziele

• godz. 7.45 (Kaplica filialna w Rakowcu),
  • godz. 9.00, 10.30 i 16.00 w kościele parafialnym

dni powszednie

• godz. 18.00 w kościele parafialnym

Ogłoszenia prafialne

XI Niedziela Zwykłą

16 czerwca 2024r.

1. Nabożeństwa czerwcowe: po Mszach św. wieczornych z wyj.: piątku. Dzisiaj (niedziela) nabożeństwo czerwcowe o godz. 15.00.

2. Nabożeństwa przy Studzience: rozpoczniemy w niedzielę 30 czerwca.

3. Msza św. dla 8-klasistów i ich rodzin: w środę o godz. 16.00.

4. Kancelaria parafialna: w środę nieczynna.

5. Odpust św. Alojzego Gonzagi: przypada w piątek. Uroczysty obchód będzie w przyszłą niedzielę.

6. Wieczory Maryjne: w sobotę o godz. 20.30 różaniec i Apel Maryjny.

7. Zapisy do bierzmowania: Osoby, które chcą rozpocząć w tym roku dwuletnie przygotowanie do bierzmowania powinny odebrać z zakrystii druk zgłoszeniowy.

8. Zapisy dzieci do I Komunii św: proszę odebrać w zakrystii druk zgłoszeniowy dziecka do przygotowania do I Komunii św.

9. Pielgrzymka Piesza do Pelplina: w ramach przygotowania do Jubileuszu roku 2025 oraz uczczenia MB Nieustającej Pomocy, patronki naszej Diecezji,organizowane są w diecezji pielgrzymki do kościołów o wezwaniu MB Nieustającej Pomocy. Nam wyznaczono Pelplin. Pielgrzymka odbędzie się w czwartek 27 czerwca w uroczystość MB Nieustającej Pomocy. Wyruszamy z Piaseczna o godz. 15.00. Dystans 16 km. Msza św. w katedrze o godz. 20.00. zachęcamy do udziału. Prosimy też naszym zwyczajem o odebranie pielgrzymów autem przez ich rodziny.