Parafialna Caritas

Caritas przy parafii Narodzenia NMP w Piasecznie rozpoczęła działalność 4 stycznia 2007 roku. Założycielem i Opiekunem Parafialnego Zespołu Caritas jest ks. proboszcz Andrzej Ossowski. On też namówił do współpracy swoich młodych parafian, którzy z zapałem podjęli charytatywną działalność na rzecz ludzi potrzebujących pomocy i opieki, zarówno materialnej jak i duchowej. W skład pierwszego zarządu wchodzili: ks. Andrzej Ossowski (przewodniczący PZC), Katarzyna Appa (prezes PZC), Karolina Czerwińska (sekretarz PZC), Katarzyna Grudzińska (skarbnik PZC).